Videa,trailery

The Vampire Diaries Season 4 Comic-Con 2012 Panel

16. července 2012 v 18:17 | Matty
Koukněte na to! Mám pro Vás celé video z Comic Conu! V nádherné kvalitě, vše je tam užasně vidět,slyšet a nevim co všechno :D Jsem z toho videa naprosto unešená! Jak tam Nina přichazí a hned po ní Ian, jak hází ty své užasné pohledy! Užasné opravdu! A nejhezčí je v minutě 8:12 jak se Ian s Ninou na sebe tak nenápadně usmějí. Jsou rozkošní! Pokud máte čas tak se určitě koukněte, stoji to za to! A hlavně ten jejich usměv :D:).

The Vampire Diaries - Season 4 - trailer Promo

16. července 2012 v 13:28 | Matty
A teď hlavní novinka! Trailer 4.série TVD který byl v Comic-Conu zveřejněn. Je naprosto užasnej a ja se asi té čtvrté serie nedočkám! Bohužel není tam hodně nových záběrů, ale alespoň něco tam je. Je v něm uplně vidět, jak Elena upírkovu být nechce, chudinka :(. Ale jsem opravdu velmi zvědavá jak jako upírka bude vypadat a jak se bude jako upirka chovat. Myslím že nejsem sama kdo se těší :).

Vampire Diaries Comic-Con 2012 panel - videa

15. července 2012 v 18:42 | Matty
A je to tady :) Konečně nějaké videa ze včerejšiho Comic-Conu. Jsou tam opravdu všichni rozkošní :). Nina má užasný komplet na sobě ;). Ale stejně nejvic se mi libi, jak maji všichni slunečni bryle :D to je uplně rozkošný! :) Prvni video je pouze na 2:35 ale potom jsou dvě, které jsou rozděleny na dvě části po skoro 15ti minutách :D. Bohužel je na nich jen Paul s Torrey :(. Ale nevadí, snad se objeví i jiné videa ;) což doufám :D.

The Vampire Diaries : 13 Million Fans Thank You

14. července 2012 v 14:17 | Matty
Možná že už jste spousta z vás tohle video viděli, jsou třeba ještě někteří, kteří ne, takže ho vám sem dávám. Hvězdy seriálu TVD děkují za 13 milionů fanoušků na facebooku. Všem to tam moc sluší! :) Rebeca je tam velmi zajimavá a strašně se mi líbí její vlasy :). No posuďte samy!:)
Pokud nejste a chcete být fanouškem TVD na facebooku tak zde
 
 

Reklama